VIVER - Klimatyzacja Katowice, Chorzów, Gliwice

(32) 307 67 57
530 387 487

Umów się na bezpłatny pomiar - Zadzwoń!


Promocje

Posiadamy świadectwa kwalifikacji i uprawnienia

Sprawdź referencje >>

Klimatyzacja - Montaż, Serwis, Przegląd

Oferta - Montażu klimatyzacji w domu, biurze, sklepie ...

Wykonujemy wszelkie prace związane z montażem i przeglądem systemów klimatyzacji dla klientów indywidualnych jak i dużych firm. Od lat montujemy klimatyzacje w domach, mieszkaniach, sklepach, biurowcach,centrach handlowych, serwerowniach i wielu, wielu innych miejscach. Nie boimy się wyzwań. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę!

Raty
Oferta firmy VIVER - Klimatyzacja
MONTAŻ KLIMATYZACJI

 1. Montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej w miejscu uzgodnionym z inwestorem
 2. Podłączenie instalacji elektrycznej
 3. Zamontowanie pomiędzy jednostkami instalacji freonowej do 3 metrów
 4. Wypompowanie powietrza z układu klimatyzatora (wytworzenie próżni)
 5. Montaż grawitacyjnego odprowadzenia skroplin
 6. Uruchomienie jednostki
 7. Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
 8. Przeszkolenie użytkownika z obsługi urządzenia

PRZEGLĄD KLIMATYZACJI
 1. Odgrzybianie
 2. Czyszczenie filtrów
 3. Czyszczenie gruntowne parownika, skraplacza
 4. Pomiar i regulację ciśnienia freonu i ewentualne uzupełnienie
 5. Pomiar sprawności elektrycznej
 6. Pomiar wydajności chłodniczej
 7. Test pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia
 8. Sprawdzenie zabezpieczeń

Doractwo, Pomiar i wycena

Aby zamówić montaż systemu - umów się z nami na bezpłatny pomiar! Napisz maila lub zadzwoń! Jeśli masz wątpliwości, bądź nie wiesz jak dobrze dobrać klimatyzator do Twojego pomieszczenia - to zadzwoń do nas! Pomożemy i doradzimy!

Usługa Montażu

Każdy montaż to indywidualny proces. Poniżej ujete zostały podstawowe i typowe usługi zawartę w cenie montażu.

 • montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej w miejscu uzgodnionym z inwestorem
 • podłączenie instalacji elektrycznej
 • zamontowanie pomiędzy jednostkami instalacji freonowej do 3 metrów
 • wypompowanie powietrza z układu klimatyzatora (wytworzenie próżni)
 • montaż grawitacyjnego odprowadzenia skroplin
 • uruchomienie jednostki
 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
 • przeszkolenie użytkownika z obsługi urządzenia

Gwarancja profesjonalnej usługi

Gwarancja na wykonaną usługę wynosi 24 miesiące. Warunkiem Gwarancji jest serwisowanie klimatyzacji minimum 2 razy do roku przez naszą firmę. Dzięki tym przeglądom nie stracą państwo gwarancji, a uzsykają szanse na jej przedłużenie i będą się mogli rozkoszować nie zawodną pracą urządzeń przez wiele lat.

Proces montażu klimatyzacji

1. Klimatyzator składa się z dwóch części: jednostki zewnętrznej (skraplacza) i wewnętrznej (parownika), które muszą być połączone za pomocą dwóch izolowanych przewodów freonowych. Wraz z nimi należy poprowadzić instalację elektryczną zasilająco-sterującą. Często związane jest to z wykonaniem przekuć- trzeba pamiętać o uszczelnieniu przejścia instalacji przez ścianę zewnętrzną budynku.

2. Po połączeniu skraplacza z parownikiem miedzianymi rurami chłodniczymi, instalacja musi zostać opróżniona z powietrza i pary wodnej za pomocą pompy próżniowej oraz dopełniona czynnikiem chłodniczym. Końcowym etapem jest sprawdzenie ciśnienia w instalacji.

3. Instalację chłodniczą można mieć ukrytą w korytkach maskujących lub też w wykutych w ścianie bruzdach, co wygląda zdecydowanie bardziej estetycznie. Wybór należy do Ciebie!

Zamów darmowy pomiar i wycenę

Plusy i Zalety Klimatyzacji

Użyteczność klimatyzacji odczuwasz na co dzień, chociażby w centach handlowych. Jej pozytywne działanie doceniasz zwłaszcza w upalne dni. Co tak naprawdę zyskujesz dzięki niej?

 • Dobre samopoczucie. Koniec z „zastanym powietrzem” i nieznośną temperaturą. Klimatyzacja pomaga w stworzeniu komfortu cieplnego, wg Twoich upodobań, zapewnia wymianę powietrza- ułatwia dotlenienie organizmu. Dzięki niej lepiej Ci się oddycha.
 • Wyższą wydajność w pracy. By Twój organizm mógł wykorzystać swój potencjał potrzebuje odpowiednich warunków. Stałe odprowadzanie powietrza nasyconego dwutlenkiem węgla, sprawi, że będziesz czuł się mniej senny, Twój mózg będzie dobrze dotleniony i gotowy do produktywnej pracy.
 • Bezpieczeństwo systemów i własne. Klimatyzacja gwarantuje Ci brak problemów z przegrzaniem narzędzi Twojej pracy, więc zarazem chroni sprzęt przed przegrzaniem i zniszczeniem.
 • Prestiż. Przyjemniej czujesz się w pomieszczeniach klimatyzowanych, spędzasz tam więcej czasu, czujesz się komfortowo. Klimatyzacja pomaga zatrzymać klienta na dłużej, stwarza pozytywny obraz miejsca.

Klimatyzacja powietrza to doskonały sposób na kontrolę temperatury, przepływu i czystości powietrza wewnątrz dowolnego budynku, zarówno dużego jak i małego. Dzisiejsze budynki posiadają bardzo dobrą izolację oraz są wyposażane w coraz większą ilość sprzętu elektronicznego, co wywołuje większą niż dotychczas, potrzebę skutecznej kontroli klimatu.

Klimatyzacja to już nie tylko chłód w sezonie letnim, ale również system ogrzewania, dzięki czemu stosowanie osobnych systemów grzewczych nie jest konieczne. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej zwolenników korzystania z komfortowych warunków pracy i życia, jakie gwarantuje klimatyzacja.

kontakt

Montaż Klimatyzacji

Instalacja systemu klimatyzacji to bardzo indywidualny proces. Dlatego wycena tej usługi jest możliwa po dokonaniu pomiarów i określeniu specyfikacji danego środowiska w jakiej przyjdzie jej pracować.

Montaż Klimatyzacji

Wizyta u klienta: pomiar i doradztwo na terenie Katowic, Chorzowa - BEZPŁATNE! Umów się na niezobowiązujące spotkanie - ZADZWOŃ!
Jak działa klimatyzacja?

Klimatyzacja działa na prostej zasadzie wymiany- pobiera ciepłe powietrze z pomieszczenia, które następnie ochładza i przekazuje z powrotem do sali. Dodatkowe efekty reakcji schładzania- wytworzone ciepło oraz wilgoć- są odprowadzane na zewnątrz.

Rodzaje Klimatyzatorów

Urządzenia klimatyzacyjne możemy podzielić ze względu na ich budowę oraz zastosowanie na kilka zasadniczych grup:

 • KLIMATYZATORY OKIENNE – montowane we wszystkich otworach okiennych lub specjalnie przygotowanych otworach. Muszą one być jednak odpowiednio uszczelnione. Wszystkie elementy zamontowane w jednej obudowie pracują stosunkowo głośno, natomiast schłodzone powietrze jest dystrybuowane w jedno miejsce. Urządzenia tego typu należą do najtańszych.
 • KLIMATYZATORY POJEDYNCZE (typu SPLIT) - jednostka wewnętrzna pracuje tu z jednym agregatem zewnętrznym. Występują w wersji naściennej, podsufitowej, przypodłogowej i kasetonowej.
 • KLIMATYZATORY PRACUJĄCE w układzie typu TWIN, MULTI, VRV - montowane w zaawansowanych systemach klimatyzacyjnych w hotelach, szpitalach oraz w dużych obiektach specjalnego przeznaczenia.
Rodzaje Klimatyzatorów

W przypadku klimatyzatorów typu split i multi-split możliwe są następujące rozwiązania montażowe:

 • 1. klimatyzatory ścienne - charakteryzują się dużą wydajnością i cichą pracą, a jednocześnie dobrą ceną. Są bardzo popularne, a przez to oferta modeli i dodatkowa automatyka (np. zdalne piloty) jest bardzo rozbudowana. Możliwe jest umieszczenie klimatyzatora ściennego w dowolnym pomieszczeniu;
 • 2. klimatyzatory ścienno-przysufitowe - montowane bezpośrednio do konstrukcji stropowej. Ich budowa sprawia, że powietrze płynie z dużą prędkością pod sufitem, następnie zwalnia i przepływ w pomieszczeniu jest równomierny. Takie rozwiązanie sprawia, że ten typ klimatyzatorów nadaje się do pomieszczeń wysokich, gdzie górne partie pomieszczenie nie muszą być chłodzone/nagrzewane równie dokładnie jak niższe;
 • 3. klimatyzatory przypodłogowe - przypominają kształtem i budową nowoczesny grzejnik, jednocześnie mogą być instalowane we wnękach. Dzięki możliwości instalowania ich (wbrew nazwie) w dowolnym miejscu mogą być dobrym rozwiązaniem tam, gdzie inne klimatyzatory nie mogą zostać zainstalowane.
 • 4. klimatyzatory kasetonowe instaluje się w konstrukcji sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te umożliwiają równomierne rozprzestrzenianie powietrza od punktu centralnego (kasetonu) - dzięki temu lokalizacja wewnętrznej jednostki jest praktycznie dowolna. Klimatyzator tego typu jest najczęściej stosowany w pomieszczeniach biurowych, sklepach, salonach i punktach usługowych, gdzie ważna jest estetyka.
 • 5. klimatyzator kanałowy umożliwia jednoczesne klimatyzowanie kilku pomieszczeń, kierując do nich powietrze o odpowiednich parametrach (za pomocą odpowiednich kanałów). Temperatura nawiewanego powietrza ustawiana jest jako średnia ze wszystkich pomieszczeń, a powietrze rozprowadzane jest bardzo dokładnie i równomiernie.

Jak dobrać klimatyzator?

Przy doborze klimatyzatora potrzebujesz przede wszystkim prawidłowo określić jego wydajność chłodniczą. Jednym z podstawowych wskaźników służących do określenia mocy chłodniczej urządzenia jest powierzchnia bądź kubatura pomieszczenia. Jednak przy właściwym doborze klimatyzatora powinieneś wziąć pod uwagę zyski ciepła, jakie istnieją w danym pomieszczeniu.

Wydajność chłodnicza klimatyzatora musi skompensować sumę zysków energii cieplnej, która pochodzi od ludzi, urządzeń, oświetlenia, przegród przezroczystych i nieprzezroczystych oraz wilgoci zawartej w powietrzu.Jaki rodzaj urządzenia wybrać?

Istotny jest wybór optymalnej konstrukcji jednostki wewnętrznej klimatyzatora (ścienna, podstropowa, przypodłogowa, kasetonowa). Zapewni to równomierne rozprowadzenie powietrza chłodzącego pomieszczenie. Jednocześnie jednostka wewnętrzna wkomponuje się w estetykę wnętrza. Jest to już kwestia Twojego wyboru.

kontakt

Jak wyliczyć moc urządzenia?Kalkulator mocy

Podaj powierzchnię*: m2

Podaj wysokość*: m


Moc urządzenia potrzebna do ogrzania/schłodzenia to:
kW

*Formularz obsługuje cyfry i kropki

Przegląd i Konserwacja

W myśl praw Murphy`ego jeśli coś może się zepsuć to się zepsuje, jednak z naszą pomocą możesz oddalić ten moment w daleką przyszłość. Umów się z nami na przegląd, by dłużej cieszyć się sprawnie działającą klimatyzacją!

Co dają Ci regularne przeglądy klimatyzacji? • Dbasz o własne zdrowie - sprawna klimatyzacja jest gwarancją bezpiecznego użytkowania!
 • Troszczysz się o ekologiczną i energooszczędną pracę urządzenia. To bardzo ważne, aby ograniczać koszty zużycia energii elektrycznej.
 • Przedłużasz gwarancje w naszej firmie i otrzymujesz dodatkowy okres ochronny!*
 • Pewność 100% poprawności działania urządzenia. Tylko precyzyjnie przeprowadzona konserwacja przedłuża żywotność urządzenia.


Co wchodzi w skład usługi Przeglądu:


 • odgrzybianie
 • czyszczenie filtrów
 • czyszczenie gruntowne parownika, skraplacza
 • pomiar i regulację ciśnienia freonu i ewentualne uzupełnienie
 • pomiar sprawności elektrycznej
 • test pracy urządzenia z zakresu temperatury i ciśnienia
 • sprawdzenie zabezpieczeń


Serwis Klimatyzacji - Katowice, Chorzów

Twoja klimatyzacja odmówiła posłuszeństwa? Zadzwoń do nas! Gwarantujemy błyskawiczną interwencję.

Umowa Serwisowa:

W przypadku podpisania umowy serwisowej gwarantujemy:

 • regularną opiekę po przez regularne przeglądy
 • szybki serwis
 • krótki czas napraw
 • troskę o zdrowie użytkowników klimatyzacji
 • telefoniczne udzielanie porad, wskazówek oraz dyspozycyjność - 24 h/dobę
 • zmniejszenie kosztów napraw i konserwacji

Zapytaj o możliwy termin przeglądu >>

* - Jeśli nasza firma montowała Twój klimatyzator i dbasz o regularne przeglądy 2 razy do roku w okresie wiosny i jesieni dokonywane przez naszych serwisantów to otrzymasz od nas przedłużoną GWARANCJĘ nawet do kilku lat!

kontakt

Uwaga!

Przeglądy konserwacyjne są niezbędne do zapewnienia prawidłowego bezawaryjnego działania klimatyzatora, użytkownik jest zobowiązany do przeprowadzenia w ciągu roku przynajmniej dwóch przeglądów technicznych w porze jesienno-zimowej i zimowo-wiosennej.

Jeżeli klimatyzator jest na gwarancji, w przypadku braku wykonywania obowiązkowych przeglądów technicznych użytkownik traci wszelkie prawa wynikające z jego gwarancji.

Klimatyzatory SAMSUNG

Nowe klimatyzatory Samsung łączą efektywne chłodzenie, komfort i troskę o zdrowie z niezwykłą formą trójkąta nadaną jednostce wewnętrznej. Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Oto definicja prawdziwej innowacji.

Zobacz katalogi i informacje o produktach Samsung

Unikalna technologia VIRUS Doctor

VIRUS Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy (grypy, ospy itd...), bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung VIRUS Doctor, zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu, chroniąc tym samym Ciebie i Twoją rodzinę przed groźnymi mikroorganizmami i toksynami oraz patogenami.

Zgodnie z przeprowadzonymi testami SPi eliminuje w 99,99% wirusy grypy obecne w powietrzu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator SPi jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę jakości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.

Digital Inverter

Technologia Digital Inverter fi rmy Samsung pozwala zaoszczędzić do 80% energii w stosunku do rozwiązań konwencjonalnych oferując jednocześnie komfort dzięki precyzyjnej regulacji temperatury.

Technologia Digital Inverter

Technologia Digital Inverter reguluje płynnie moc sprężarki zależnie od bieżącego pomiaru temperatury oraz szybkości jej zmian w celu zapewnienia optymalnego komfortu.

Klimatyzatory konwencjonalne ze sprężarkami typu wł./wył. (on/off ) wyłączają kompresor gdy osiągnięta zostanie zadana temperatura i włączają ponownie gdy temperatura odbiegnie od nastawionej. Taki sposób regulacji powoduje znaczne wahania temperatury dalekie od komfortu.

Szeroki nawiew

Konstrukcja elementów nawiewnych w wybranych modelach serii RAC 2014 umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku. Dzięki tej funkcji powietrze skutecznie dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.
kontakt

Samsung Classic 2014

Klimatyzator Samsung Premium 2014

Samsung Prestige 2014 Samsung Classic 2014

Klimatyzator Samsung Premium 2014

Samsung Prestige 2014

Klimatyzatory Panasonic

Oferujemy Państwu wyjątkowo dobrze zaprojektowane klimatyzatory firmy Panasonic.

Urządzenia klimatyzacyjne firmy Panasonic nie tylko zapewniają komfortowa temperaturę. Również oszczędzają energie, oczyszczają powietrze oraz dopasowują moc chłodnicza do Twoich potrzeb. Teraz wyjątkowo łatwo możesz pogodzić proekologiczny styl życia z¤własnymi preferencjami.

Klimatyzatory Panasonic Etherea

Z inteligentnymi ekologicznymi czujnikami Econavi

Czujniki Econavi monitorują natężenie oświetlenia słonecznego, ruch osób oraz poziom ich aktywności lub jej brak. Na tej podstawie oceniają, czy system nie marnuje energii i w razie potrzeby dostosowują moc chłodzenia w taki sposób, aby oszczędzić energię jednocześnie nie pogarszając komfortu cieplnego i wygody nawet przez chwilę.

Panasonic Technologia ECONAVI

Panasonic z technologią Nanoe-G oczyszczają powietrze.

Mając klimatyzator z technologią Nanoe-G, można skuteczniej oczyszczać przestrzenie mieszkalne. Nanocząsteczki usuwają szkodliwe mikroorganizmy z wdychanego powietrza. A co z tymi, które znajdują się na powierzchniach mebli i innych przedmiotów? Zdumiewające, ale nanocząsteczki potrafią też je neutralizować. A gdy wyłączamy nasz klimatyzator, nanocząsteczki usuwają nawet mikroby nagromadzone w wewnętrznym filtrze. Możemy więc być całkiem spokojni – nasze otoczenie jest czyste i świeże.

Nowa funkcja Internet Control – sterowanie przez Internet

Nowa generacja urządzeń sterowanych przez Internet pozwala w łatwy sposób zdalnie sterować praca klimatyzatora lub pompy ciepła za pośrednictwem smartfona z systemem Android lub iOS, tabletu albo komputera klasy PC.

Klimatyzacja Panasonic

Proste i energooszczędne rozwiązania
Panasonic Klimatyzatory
 • Energooszczędność w klasie A+++
 • Wysoka jakość
 • Mnogość funkcjonalności
 • Najnowsze technologie
Klimatyzatory Panasonic - Komerycyjne Panasonic Pompy Ciepła Klimatyzatory Panasonic - Domowe Panasonic Cennik
kontakt
 1. 1. Fala temperaturowa
 2. 2. Przeszukiwanie pomieszczenia
 3. 3. Detekcja aktywności
 4. 4. Detekcja nieobecności
 5. 5. Detekcja nasłonecznienia


Panasonic Technologia ECONAVI

Mitsubishi Electric

Nowoczesne jednostki wewnętrzne o opływowych kształtach charakteryzują wymowne srebrne, ukośne krawędzie, podkreślające wyszukany styl i jakość. Wszystkie modele serii osiągnęły „Klasę A” (lub wyższą) według klasyfikacji energooszczędności, przyczyniając się do obniżenia zużycia energii w domach, biurach i wielu innych obiektach.

Komfort ciszy przez cały dzień

Zaawansowana nastawa obrotów wentylatora „Tryb cichej pracy”, zapewnia super cichą pracę na poziomie 21dB dla modeli EF18/22/25/35.

Filtr nano-platynowy

Filtr ten zawiera cząsteczki platynowo-ceramiczne w skali nano, generujące trwały efekt usuwania bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Zwiększony rozmiar powierzchni trójwymiarowej to większa powierzchnia filtracji. Te cechy wyróżniają filtr nano-platynowy, pod względem lepszej efektywności gromadzenia kurzu niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Pierwszorzędna skuteczność oczyszczania powietrza zwiększa komfort w pomieszczeniu o kolejny poziom.

3D i-see Sensor - sterowanie za pomocą termografii

Jednostki wewnętrzne Serii FH posiadają czujnik i-see Sensor 3D, który umożliwia stworzenie komfortowych warunków przy maksymalnej efektywności energetycznej. Pirometryczny pomiar temperatury w różnych punktach pomieszczenia odbywa się z wykorzystaniem czujnika, który składa się z 8 aktywnych elementów pomiarowych ułożonych pionowo.

Czujnik pozwala podzielić pokój na 752 pola i przeskanować go przestrzennie 3D. i-see Sensor 3D z wykorzystaniem termografii wykrywa obecność osób w pomieszczeniu. Inteligentny czujnik i-see 3D umożliwia skierowanie klimatyzowanego powietrza na obecnych w pomieszczeniu ludzi lub wokół nich. Tryb oszczędzania energii jest włączany, gdy nikogo nie ma w pokoju. 8

Wysoka efektywność energetyczna

Zaawansowane technologie inwerterowe, jak połączenie innowacyjnego inwertera prądu stałego i silnika wyposażonego w wirnik z magnesu zawierającego metale ziem rzadkich, wpłynęły na wzrost efektywności energetycznej. Zdecydowanie wyższe wskaźniki efektywności energetycznej przyczyniają się do osiągnięcia klasy A++ zarówno w trybie chłodzenia jak i grzania.

Innowacyjne sterowanie inwerterowe

Niezmiennym celem Mitsubishi Electric jest dążenie do zaspokajania rosnących wymagań naszych klientów. Jako pierwsi w branży zaprezentowaliśmy wysoko zaawansowane systemy „sterowania inwerterowego”. Dzięki wykorzystaniu technologii inwerterowej, nasze systemy gwarantują odpowiednią wydajność, doskonale dopasowaną do wymagań każdego budynku.

Dzięki efektywnej pracy, systemy nie powodują strat cennej energii w wyniku nadmiernego grzania lub chłodzenia, co w rezultacie znacznie redukuje bieżące koszty eksploatacji. Z pozoru tańsze systemy alternatywne, mogą osiągać znacznie wyższe koszty ich utrzymania, dlatego wybór naszych rozwiązań jest najbardziej opłacalny.

Sprawdź ofertę urządzeń Mitsubishi Electric (katalogi) >>

kontakt


Model EF Model EF

Trójwymiarowy sensor temperatury Model EF Model z serii FH

Klimatyzatory TOSHIBA

Toshiba oferuje pełna game urzadzen: segment mieszkaniowy, małe systemy komercyjne
oraz linia biznesowa.

Jednostki wewnetrzne serii mieszkaniowej zostały tak zaprojektowane aby pasowały do róznego rodzaju wnetrz, a ich zaawansowany system filtracji dba o komfort uzytkowników.

Produkty serii komercyjnej charakteryzuja sie wysokimi osiągami przy niskim poborze energii. Dla duzych obiektów, systemy VRF oferuja elastyczność połączeń, wysokie współczynniki sprawności energetycznej oraz poszanowanie dla środowiska, przy szerokim wyborze stylowych jednostek wewnetrznych.

Toshiba Super Inverter

Technologia inwerterowa

Toshiba jest pierwszym producentem, który w 1981 roku zastosował technologie inwerterowa w systemach klimatyzacyjnych i od tego czasu zachowuje przewage technologiczna nad konkurencją.

Wydajnosc przy obciazeniu czesciowym

Inwerterowa podwójna sprezarka rotacyjna Toshiba, wykorzystywana we wszystkich jednostkach inwerterowych, zapewnia niskie koszty energii elektrycznej juz od wielu lat. Jednostki Toshiba sa znane jako niezwykle wydajne przy pracy w stanie czesciowego obciazenia (PART LOAD).

Proste i solidne rozwiązania
Panasonic Klimatyzatory
 • Energooszczędność Inwerterowa
 • Wysoka jakość
 • Łatwość obsługi
Klimatyzatory - Katalog Cennik

kontakt

Toshiba Klimatyzator
Toshiba Klimatyzator

Marki i Partnerzy

Nasze Marki

Wsparcie IT zapewnia webarchitecto.pl