Montaż klimatyzacji

Instalator klimatyzacjiMontaż klimatyzacji to nie tylko wybór dobrego klimatyzatora, to także odpowiednia instalacja dopasowana do obiektu w którym będzie pracować. Właściwe wiedza i regularne przeglądy w każdym sezonie zagwarantują Ci bezawaryjne użytkowanie urządzenia przez wiele lat po okresie gwarancji. Nasza firma wykonuje także przeglądy systemów klimatyzacji. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Posiadamy certyfikaty oraz wymagane uprawnienia urzędu dozoru technicznego.

Usługa montażu klimatyzacji

Każdy montaż to indywidualny proces. Poniżej ujęte zostały podstawowe i typowe usługi zawarte w cenie montażu.

  • montaż jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej w miejscu uzgodnionym z inwestorem
  • podłączenie instalacji elektrycznej
  • zamontowanie pomiędzy jednostkami instalacji freonowej
  • wypompowanie powietrza z układu klimatyzatora (wytworzenie próżni)
  • montaż grawitacyjnego odprowadzenia skroplin
  • uruchomienie jednostki
  • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
  • przeszkolenie użytkownika z obsługi urządzenia

Gdzie montujemy klimatyzacje?

Montujemy klimatyzatory zarówno dla osób prywatnych jak i firm czy korporacji:
klimatyzacja w domu
klimatyzacja biura
klimatyzacja dla firm i instytucji państwowych
klimatyzacja hoteli, aptek
klimatyzacje przeznaczone do lokali gastronomicznych
klimatyzacja budynków specjalnych jak:
Klimatyzacja do serwerowni czy do laboratorium lub zakładu pracy także wchodzi w zakres świadczonych przez nas usług.

Możemy pochwalić się bogatym portfolio
Zadzwoń i umów się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar i wycenę!


Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami z zakresu montażu klimatyzacji, prosimy o kontakt:
Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania – TEL:
 (32) 307 67 57   oraz   e-mail: kontakt@viverpolska.pl

Umów się na bezpłatny pomiar i wycenę!

Gdzie? oraz  jakie rodzaje klimatyzatorów montujemy
Klimatyzacja do biur, klimatyzacja mieszkań i lokali użytkowych, klimatyzacja w aptece, klimatyzacja w hotelu. Jeżeli potrzebują Państwo montażu klimatyzacji w dobrej cenie na terenie Śląska prosimy o kontakt. Oferujemy klimatyzatory okienne, przenośne, klimatyzatory split, klimatyzatory kasetonowe. Proponowane przez nas klimatyzatory  to wysokiej klasy urządzenia znanych marek. Stosujemy tylko najlepsze rozwiązania sprawdzone przez ostatnie lata. 

Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzacji w Katowicach i okolicy. Istnieje możliwość wykonania samego montażu klimatyzacji na terenie dowolnego miasta Polski. Po instalacji klimatyzatora zaopiekujemy się nim przez okres gwarancji jak, a także i po jej wygaśnięciu. Warunkiem jest regularne przeprowadzanie przeglądów okresowych. Dzięki temu zapewnisz sobie bezpieczeństwo jej użytkowania.

Więcej szczegółów oferty dotyczącej montażu klimatyzacji >>

Jeśli obawiasz się o swój budżet, u nas specjalnie dla takich osób zadbaliśmy i przygotowaliśmy ofertę montażu i zakupy klimatyzacji na raty.

 

Przeglądy i serwis klimatyzacji


Dodatkowo zajmujemy się przeglądem klimatyzacji na trenie całego Śląska. Przeglądy i konserwacje okresowe klimatyzatorów wykonujemy w okresie trwania gwarancji i w okresie pogwarancyjnym. Do serwisu klimatyzacji używamy najlepszych środków czyszczących i dezynfekujących, specjalnie do tego celu przeznaczonych. Wymagane przeglądy: jeden przed i  drugi po sezonie letnim.

Sprawdź naszą ofertę przeglądu klimatyzacji

 

Klimatyzacja to nie wszystko…


Z zakresu wentylacji wykonujemy kompleksowo inwestycje. Prowadzimy również działalność w zakresie montażu i serwisu systemów wentylacji. W swej ofercie posiadamy centrale wentylacyjne, centrale rekuperacyjne oraz rekuperatory do domu i mały firm jak i materiały instalacyjne do wentylacji.

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziemy na ograniczanie kosztów. System wentylacyjny nawiewno – wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych bezpowrotnie ucieka. Rekuperacja to nie tylko świeże powietrze, ale również znaczna redukcja kosztów ogrzewania. W naszej ofercie znajdą Państwo również systemy rekuperacji.

Call Now Button